یکشنبه, 31 تیر 1397
ایران رتبه چندم سرطان در جهان را دارد؟

اخیرا خبرهایی مبنی بر اینکه ایران ربته چهارم جهان را در ابتلا به بیماری سرطان دارد که این موضوع میتواند نگران کننده باشد. اما وبسایت علمی فرهنگی آموزشی مهدی با استناد به مراکز معتبر جهانی که در زمینه سرطان فعالیت دارند، نشان داده است که این موضوع چیزی جز کذب محض و شایعه نیست. در این زمینه مستندی را در ادامه مطلب تقدیم حضورتان می کنیم.

فریاد کودک یمنی

وقتی همه تلویزیون ها فوتبال را نشان می دهند، دیگر کسی فریاد کودک یمنی را نمی شنود. در ادامه مطلب کلیپی در این رابطه منتشر شده که شما را به مشاهده آن دعوت می کنیم.

در این اینفوگرافیک، بخشی از پشت پرده و معایب و مضرات فیس بوک نشان داده شده است.

پوستر دعای قنوت نماز عید فطر

ماه رمضان رو به پایان است و با توجه به آنکه (به احتمال زیاد) جمعه عید سعید فطر است، کمتر از ۲۴ ساعت تا پایان این ماه فرصت داریم. ماهی پر از خیر و برکت که در آن حتی نفس کشیدن ما عبادت است. به مناسبت فرا رسیدن عید فطر، یک پوستر دعای قنوت نماز عید فطر را برای شما عزیزان آماده کرده ایم که با مراجعه به ادامه مطلب قابل دریافت هستند.

اینفوگرافیک: اعمال مشترک شب های قدر ماه رمضان

در آستانه شب های قدر هستیم، شب هایی که از ۱۰۰۰ ماه بهترند. در تمام سال هیچ شبی به فضیلت شب قدر نمی رسد و عمل در آن بهتر از عمل در هزار ماه است. اعمال شب قدر بر دو نوع «اعمال مشترک بین شب ها» و «اعمال مخصوص هر شب» می­باشد. در این مقاله، مواردی از اعمال مشترک شب های قدر توضیح داده شده است.

جدیدترین عکس های هیئت

خبرنامه پیامکی رایگانشماره همراه:

عضویت
لغو عضویت

لطفا شماره خود را بدرستی وارد نمائید!

مقالات پیشنهادی

مداحی قسم به صبر زینب (س) با موضوع حجاب و حیا

بهمن 30, 1396 منتظر منتقم فاطمه
مداحی قسم به صبر زینب (س) با موضوع حجاب و حیا
به مناسبت ایام دهه فاطمیه و شهادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) ویدئو کلیپ مداحی قسم به صبر زینب (سلام الله علیها) را که موضوع آن عفاف و حجاب و با نوای مداح انقلابی کشورمان حاج میثم مطیعی می باشد…
متن کامل مقاله

فیلم: مداحی میثم مطیعی «سلام ای هلال محرم»

شهریور 30, 1396 منتظر منتقم فاطمه
دانلود مداحی سلام ای هلال محرم میثم مطیعی
به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم الحرام، فایل تصویری و صوتی مداحی «سلام ای هلال محرم» حاج میثم مطیعی برای شا عزیزان آماده شده است که با مراجعه به ادامه مطلب، قابل مشاهده و دریافت است:
متن کامل مقاله

فیلم: مرگ بر آمریکا (مداحی با صدای میثم مطیعی)

مهر 23, 1396 منتظر منتقم فاطمه
مرگ بر آمریکا (مداحی با صدای میثم مطیعی)
جهت دانلود بخش ویژه «مرگ بر آمریکا» از مداحی معروف «لبیک اللهم لبیک» مداح اهل بیت، دکتر حاج میثم مطیعی، به ادامه مطلب مراجعه فرمایید:
متن کامل مقاله

ورود/خروج

با ورود به حساب کاربری امکانات بیشتری در اختیار شما عزیزان قرار خواهدگرفت.