یکشنبه, 31 تیر 1397
ایران رتبه چندم سرطان در جهان را دارد؟

اخیرا خبرهایی مبنی بر اینکه ایران ربته چهارم جهان را در ابتلا به بیماری سرطان دارد که این موضوع میتواند نگران کننده باشد. اما وبسایت علمی فرهنگی آموزشی مهدی با استناد به مراکز معتبر جهانی که در زمینه سرطان فعالیت دارند، نشان داده است که این موضوع چیزی جز کذب محض و شایعه نیست. در این زمینه مستندی را در ادامه مطلب تقدیم حضورتان می کنیم.

فریاد کودک یمنی

وقتی همه تلویزیون ها فوتبال را نشان می دهند، دیگر کسی فریاد کودک یمنی را نمی شنود. در ادامه مطلب کلیپی در این رابطه منتشر شده که شما را به مشاهده آن دعوت می کنیم.

در این اینفوگرافیک، بخشی از پشت پرده و معایب و مضرات فیس بوک نشان داده شده است.

پوستر دعای قنوت نماز عید فطر

ماه رمضان رو به پایان است و با توجه به آنکه (به احتمال زیاد) جمعه عید سعید فطر است، کمتر از ۲۴ ساعت تا پایان این ماه فرصت داریم. ماهی پر از خیر و برکت که در آن حتی نفس کشیدن ما عبادت است. به مناسبت فرا رسیدن عید فطر، یک پوستر دعای قنوت نماز عید فطر را برای شما عزیزان آماده کرده ایم که با مراجعه به ادامه مطلب قابل دریافت هستند.

فایل لایه باز پوستر رحلت امام خمینی (ره)

فرارسیدن سالروز ارتحال جانسوز امام خمینی(ره) را خدمت شما گرامیان تسلیت عرض می کنیم. به مناسبت سالروز رحلت امام خمینی (ره) پوسترهایی با مضامین بزرگداشت امام راحل را برایتان آماده کرده ایم که در ادامه مطلب قابل مشاهده و دریافت است. لازم به ذکر است چند مورد از این پوستر ها دارای فایل لایه باز هم هستند و لینک دانلود فایل لایه باز هر تصویر در زیر آن قرار گرفته است:

جدیدترین عکس های هیئت

خبرنامه پیامکی رایگانشماره همراه:

عضویت
لغو عضویت

لطفا شماره خود را بدرستی وارد نمائید!

مقالات پیشنهادی

یک مقایسه مستند

بهمن 19, 1396 منتظر منتقم فاطمه
یک مقایسه
به مناسبت دهه مبارک فجر، در قالب چند مستند، مقایسه ای داریم بین وضعیت شاخص های مختلف پیشرفت در زمینه های گوناگون، قبل و بعد از انقلاب. با ما همراه باشید
متن کامل مقاله

اینفوگرافیک: اعمال مشترک شب های قدر ماه رمضان

خرداد 13, 1397 منتظر منتقم فاطمه
اینفوگرافیک: اعمال مشترک شب های قدر ماه رمضان
در آستانه شب های قدر هستیم، شب هایی که از ۱۰۰۰ ماه بهترند. در تمام سال هیچ شبی به فضیلت شب قدر نمی رسد و عمل در آن بهتر از عمل در هزار ماه است. اعمال شب قدر بر دو نوع «اعمال مشترک بین شب ها» و «اعمال…
متن کامل مقاله

اینفوگرافیک: آداب مداحی اهل بیت (ع)

مهر 01, 1396 منتظر منتقم فاطمه
آداب مداحی اهل بیت
یکی از بهترین ابزار ها جهت انتقال سریع مفاهیم و اطلاعات، داده نماها هستند؛ داده نما (اینفوگرافیک)، تصویری است که مفاهیم بسیاری را با کمترین حجم ممکن متن به مخاطب القا می کند.
متن کامل مقاله

ورود/خروج

با ورود به حساب کاربری امکانات بیشتری در اختیار شما عزیزان قرار خواهدگرفت.